O násNaše společnost se od svého založení v roce 1991 zabývá výrobou, dodávkou, montáží a servisem průmyslových kotlů a jiných tepelných zařízení po celé České a Slovenské republice. Viz reference.

Máme vlastní projekci, konstrukci, inženýring, výrobu kotlů a tlakových zařízení, elektrovýrobu, strojní i elektro montáže, servis hořáků a M+R. Dále dodáváme řídící systémy včetně softwaru, který zabezpečují naši programátoři. Kromě vlastních kotlů se zabýváme i výrobou ekonomizérů, tlakových nádob, zařízení na úpravu vody, ND pro kotle, zámečnických výrobků - kouřovody apod.

Na veškeré prováděné činnosti sovisejícími s generálními dodávkami kotelen máme patřičná oprávnění - výroba, montáže tlakových zařízení, plynových rozvodů a plynovodů, elektrovýrobu a montáže, autorizaci pro projektování v investiční výstavbě, servis apod.

Při vykonávání funkce generálního dodavatele stavby zajišťujeme veškeré práce vlastními pracovníky s mnohaletou zkušeností v oboru - podíl subdodavatelských firem je minimální.

Od roku 2016 jsme součástí investičně správní skupiny 3H INVEST s.r.o., která působí na trhu České a Sloveské republiky v oblasti energetiky, strojírenství a automotive. Strategií společnosti 3H INVEST s.r.o. je podílet se na řízení společností ve skupině a zúročit zde zkušenosti získané dlouholetou praxí v oboru. Vedení skupiny se řídi principy, kde je důležité stanovit si jasné vize a dále klást důraz na dosahování cílů. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.3hinvest.cz.